veevalaja tõusumärk

Veevalaja tõusumärk

Polaarsus: aktiivne / mehelik / positiivne

Element: õhk

Modaalsus: fikseeritud

Valitsev planeet: Saturn

Veevalaja tõusumärgina on Sul kindel soov eristuda massist ja paistad teistele originaalne, omapärane ja justkui omast ajast ees. Sind ei huvita teiste arvamus ja jätad mässumeelse mulje, sest tahad jääda iseendaks, ükskõik kui erinev Sa ka teistest poleks. Suudad maailma vaadata avatud silmadega ja eelarvamusteta, mistõttu lood kergesti kontakti väga erinevate inimestega. Samas ei klammerdu Sa ühessegi suhtesse ja vajad palju vabadust. Kindlasti ei talu Sa armukadetsemist ja omamishimu.

Jätad väga sõltumatu ja iseseisva mulje ning tundud isegi pisut külm ja eemalolev. Sisimas oled aga soe, empaatiline ja abivalmis ning valmis seadma teised endast ettepoole. Suudad säilitada selge mõtlemise ka keerulistes olukordades ning näha asju objektiivse nurga alt. Oskad läheneda situatsioonidele uuenduslike nurkade alt ja pakkuda leidlikke lahendusi. Seetõttu oled ka hea probleemide lahendaja, pakkudes vahel lahendusi, mis tunduvad kummalised ja ebatavalised, kuid toimivad hästi.

Oled tugevate veendumustega, teiste suhtes väga toetav ja võitled selle eest, mida usud. Oled ka hea kuulaja ja sõprade suhtes hooliv. Samas võid vahel olla liiga avameelne ja otsekohene.

Välimuselt harva üle keskmise pikkuse ja sale. Näojooned on korrapärased ja meeldivad, pigem peened ja ümarad. Juuksed enamasti tumedad ja paksud ning soeng kas täiesti tavaline ja silmatorkamatu või väga ebatavaline. Silmad säravad elurõõmust, kuid on rahustava pilguga. Maneerid enamasti rahulikud ja mõtlikud. Kalduvus probleemidele ja vigastustele jalgade piirkonnas.

Kuulsused Veevalaja tõusumärgiga:

Zendaya, Khloé Kardashian, Orlando Bloom, Russel Crowe, Whoopi Goldberg, Michael J. Fox, Willem Dafoe, Meat Loaf, Matt Damon, Matt Dillon, Gene Hackman, Kirk Douglas, Audrey Hepburn, Tori Spelling, Janis Joplin, Shia LaBeouf, Christina Aguilera, Barack Obama, Lionel Messi, LeAnn Rimes, Chris Norman, Jacques Chirac, Belinda Carlisle, Aaliyah

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et