Minust

Kes ma olen? Kuidas ma avastasin astroloogia? Kuidas ma praktiseerin astroloogiat?

Vastused nendele küsimustele leiad just siit.

Kersti

Saame tuttavaks

Tere!

Mina olen Kersti. Mind on lapsest saadik lummanud müstiline ja üleloomulik ning silmale nähtamatu. Samas olen alati olnud huvitatud inimolemusest ja sellest, miks me üldse oleme siia ilma sündinud.

Astroloogia on mind kõnetanud juba aastaid ja pisikeste sammudena olen tasapisi ammutanud teadmisi sellest valdkonnast. Sügavam ja tõsisem huvi õppida selgeks ka vajalikud tehnikad astroloogia ellu rakendamiseks tekkis aga üle kolme aasta tagasi läbi enda isikliku kriisi, kui ma polnud kindel, kas ma kõnnin ikka mööda õiget rada. Õppisin peale gümnaasiumi lõpetamist ehitusinseneriks, kuid ajapikku hakkas mulle tunduma, et olin valinud raja, mis ei olnud mulle hingelähedane - see küll omal moel meeldis mulle, kuid tundsin alati, et midagi on justkui puudu. Aja jooksul pugeski hinge kahtlus, et äkki ma polegi mõeldud sellel rajal elu lõpuni käima. Vastused enda küsimustele leidsingi läbi astroloogia ning kuigi minu muutused elus olid kardinaalsed ja nõudsid suurt julgust, siis ma ei kahetse seda. Astroloogia valgustas vastuseid, mis olid peidus sügaval minu sees ning aitas jõuda sügavamale äratundmisele, millised võivad olla minu ülesanded selles elus. Ma otsustasin lõpetada töötamise ehitusvaldkonnas ja järgnesin südame kutsele. Tänaseks õpin ma ülikoolis psühholoogiat, täiendades ennast samal ajal astroloogia vallas. Kuhu see kõik välja viib, seda näitab loomulikult aeg.

Enamus minu astroloogiaalaseid teadmisi on omandatud iseseisvalt, kaevudes sügavuti erinevatesse õpikutesse. Seda on toetanud erinevad koolitused ja workshop'id rahvusvaheliste õpetajate juures, neist enim on minu teadmistebaasi mõjutanud Kelly Surtees ja Chris Brennan. Olulisi teadmisi ja õpetusi olen kõrva taha pannud ka mitmetelt teistelt astroloogidelt, kuid nende üleslugemine kujuneks liiga pikaks.

Enda lähenemistes põimin omavahel nii traditsioonilisi kui ka kaasaegseid astroloogilisi tehnikaid, kuna nii saame veel hämmastavamaid tulemusi iseenda tundma õppimises ja enda jaoks paremate valikute tegemises.

Minu eesmärk on läbi sünnikaardi analüüsi aidata Sinul avastada iseenda erinevaid tahke, et saaksid olla eneseteadlikum ja teaksid, kus peitub Sinu potentsiaal. Ma usun, et kui oled teadlikum enda tugevatest ja nõrkadest külgedest, siis aitab see Sul luua paremat kontakti iseendaga ning õpetab Sind ennast väärtustama ja arendama enda tõelist potentsiaali. See on aga aluseks sisemise rahulolu ja õnnetunde saavutamiseks.

Astroloogia abil aitan Sul leida sihti elus, liikuda edasi komistuskividest ja takistustest ning muuta väljakutsed uuteks võimalusteks. Enda sünnikaardi tundma õppimine ja lahti mõtestamine aitab Sul saada ühendust oma sisemise tarkusega ning aitab Sul näha, et vastused nii paljudele küsimustele on tegelikult Sinu enda sees juba olemas - minu ülesandeks on lihtsalt tuua nad peidust välja valguse kätte.

Konsulteerin nii eesti kui ka inglise keeles.

Ootan juba põnevusega, kuidas saan aidata Sul luua iseendaga paremat ühendust läbi astroloogia! 

Soovitused

"Väga hästi lahti seletatud. Sain selgust, miks osad asjad võisid minevikus just niimoodi kulgeda. Samuti, milline amet mulle kõige paremini sobida võiks, mille poole pürgida, millele rohkem panustada jne."
Emily
error: Content is protected !!
et