kalade tõusumärk

Kalade tõusumärk

Polaarsus: passiivne / naiselik / negatiivne

Element: vesi

Modaalsus: muutlik

Valitsev planeet: Jupiter

Kalade tõusumärgina jätad teistele lahke, sentimentaalse ja empaatilise mulje. Tekitad teistes tunde, et Sind saab usaldada. Tugeva intuitsiooni abil tajud hästi teiste emotsioonide allhoovusi ning suudad ennast suurepäraselt teiste järgi kohandada. Oled ümbritsevate inimeste ja olude suhtes väga tundlik ning neelad kõik endasse nagu käsn, olgu see hea või halb. Seetõttu kipud teiste emotsioone üle võtma ja enda omadena tõlgendama – elu jooksul pead õppima vahet tegema, millised on Sinu tunded ja mis teiste omad. Enda tundlikkuse tõttu oled ka teiste arvamustest väga mõjutatud ja võid seetõttu tihti meelt muuta.

Sa pole praktiline ja loogikainimene, vaid pigem unistav ja loominguline kunstihing. Paistad teistele justkui hõljuksid kogu aeg kuskil pilvedes. Sul on õrn ja kannatlik loomus ning oled ka helde, kaastundlik ja sõbralik. Sinu heatahtlikkust võidakse aga vahel kurjasti ära kasutada, mistõttu pead õppima, kuidas enda piire kehtestada ja hoida. Kaldud maiste probleemide ja negatiivsete emotsioonide eest põgenema, kas läbi unistamise, vaimsete praktikate, filmide vaatamise, kunsti või muusikaga tegelemise või äärmuslikul juhul ka läbi uimastavate ainete tarbimise. Sinu ülesandeks on õppida, kuidas jääda kahe jalaga maa peale ja tulla toime argiste kohustustega.

Välimuselt pigem keskmist kasvu ja peenema kondiga. Pruunide juuste, ümara näo ja väikeste hammastega. Silmad on sageli suured ja atraktiivsed, vee värvi, üsna fikseeritud või aeglase pilguga ja peaaegu hüpnootilised. Tegelikult oled aga tabamatu ja salapärane, võttes elu jooksul palju erinevaid välimusi. Võid kogeda probleeme jalalabadega.

Kuulsused Kalade tõusumärgiga:

Gwyneth Paltrow, Demi Moore, Whitney Houston, Antonio Banderas, Robert Redford, George Clooney, Laura Dern, David Carradine, Dean Martin, Ringo Starr, Serge Gainsbourg, Johnny Cash, Alexander Graham Bell, Pablo Escobar, Jenna Elfman, Ellen DeGeneres, John Coltrane

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et