lõvi tõusumärk

Lõvi tõusumärk

Polaarsus: aktiivne / mehelik / positiivne

Element: tuli

Modaalsus: fikseeritud

Valitsev planeet: Päike

Lõvi tõusumärgina jätad teistele sõbraliku, sarmika, julge ja elurõõmsa inimese mulje. Paistad silma ka loomingulisuse ja heade liidriomadustega. Tahad või mitte, aga just nagu Lõvi märki valitsev planeet Päike, paistadki seltskonnas kergesti silma. Sisimas tegelikult naudid seda tähelepanu. Sul võib tähelepanu kergemaks äratamiseks olla ka vali hääl, armastad rääkida žestikuleerides või kasutades suuri sõnu. Negatiivse küljena võid vahel kalduda ka ennast ületähtsustama ja jätta seetõttu ülbe mulje. Tagasihoidlikuma loomuse korral naudid tähelepanuavaldusena aga seda, kui Sind päriselt kuulatakse ja Sinu sõnadele tähelepanu pööratakse.

Paistad uhke ja väärikas, samas hea südamega ning lahke ja suuremeelse, emotsionaalse ja isegi sentimentaalse loomusega. Sulle meeldib olla inimeste keskel, pigem kaldud olema ekstravertne ja iga peo süda, kuid see sõltub ka loomulikult ülejäänud sünnikaardi asetusest. Vajad tähelepanu, kiindumust ja kiitust ning tunnet, et Sind hinnatakse. Negatiivse küljena võid tunduda vahel isekas ja enesekeskne.

Välimuselt enamasti suurema, aga hea kehaehitusega. Jume on roosakas, juuksed helepruunid või kuldse tooniga, silmad sinised või hallid. Hääl on kõlav (vahel lausa vali) ja samm nõtke. On oht seljaprobleemideks või -vigastusteks.

Kuulsused Lõvi tõusumärgiga:

Christopher Reeve, Jeremy Irons, Al Pacino, Robert Downey Jr., Jack Nicholson, Johnny Depp, Matthew Perry, Steven Seagal, Glenn Close, Céline Dion, Ella Fitzgerald, Angela Lansbury, Meryl Streep, Luciano Pavarotti, Teri Hatcher, Marilyn Monroe, Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Katie Holmes, Sting, Jessica Alba, Martin Scorsese, kuningas Charles III, Selma Blair, Jake Gyllenhaal, Tina Turner, Donald Trump, Marilyn Manson, George W. Bush, Al Gore, Justin Timberlake, Alanis Morissette, Lisa Marie Presley

Loe tõusumärkide kohta lähemalt siit.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et