Veevalaja

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

veevalaja tähtkuju

Veevalaja

Septembri esimestel päevadel võib ette tulla rohkem suhtlemist teistest kultuuridest pärit inimestega. Sul võib tekkida huvi uue võõrkeele omandamise vastu või soovid minna õppima midagi uut. Uutest õpingutest inspireerituna võid leida ka uue hobi. Mõni Veevalaja laiendab silmaringi läbi kaugete maade avastamise ja reisimise. Tavapärasest enam võib tulla ette suhtlemist ka lastega. Mõnel Veevalajal tuleb selgitada enda vaateid ja kaitsta enda tõekspidamisi, eriti just lastega suhtlemisel.

Kuu teisel nädalal võid tunda, et rahaasjad laabuvad kergemini või tunneb seda hoopis Sinu partner, aga läbi tema jõuab see ka Sinuni. Kui märtsi alguses panid idanema mõne uue seemne sissetulekute teenimise vallas, siis 10. septembri paiku peaksid hakkama nägema tulemusi.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini on hea aeg hakata õppida midagi, mida oled juba varem alustanud, kuid mingil põhjusel pooleli jätnud. Võimalik, et mingil põhjusel pead sel perioodil pöörduma tagasi mõnda varem külastatud kohta. Samas reisiplaanidega tasub ettevaatlik olla ja kõike kolm korda kontrollida – igaks juhuks pane vaim valmis hilinemisteks, tühistatud lendudeks või teetõketeks. Võimalik, et pannakse proovile ka Sinu usk iseendasse või kõrgemasse võimu või Jumalasse. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini on aeg üle vaadata laenude ja pärandustega seotud asjaajamised, kuid uut laenu ei ole enne oktoobrit soovitatav võtta. Võimalik, et võib esile kerkida teema, kus pead analüüsima, kas Sa panustad võrdväärselt ühisesse rahakotti. See aeg on ka hea sügavamale enda sisse vaatamiseks, et analüüsida kuhu Sa oma teekonnal oled jõudnud ja kuhu plaanid edasi liikuda.

Septembri keskel võid tunda kasvavat rahutust enda või partneri rahaasjade osas. Ette võib tulla rahaasjade üle vaidlemist seoses laste kasvatamise, hasartmängudele kulutamise või kallite hobide omamisega. Kui tegutsed loomingulises valdkonnas, siis pead kaitsma enda loomingut või tõestama selle väärtust. Rahaasjades võid ootamatut toetust saada pereliikmetelt, eriti vanematelt. Mõnel juhul võib raha tulla ka ootamatust kodu või kinnisvara müügist.

Septembri viimane nädal tõotab tuua Sulle positiivseid uudiseid sissetulekute vallas. Võid saada lisaraha või suurenevad Sinu partneri sissetulekud. Kui oled soovinud laenu võtta, siis nüüd võib olla selleks soodne aeg. Kuu lõpus oled täis hakkamist panustada lastega koos ajaveetmisse või mõne uue hobiga tegelemisse.

29. septembrist 23. oktoobrini toob planeet Veenus Sulle harmoonilisemad suhted õppejõudude ja religioossete isikutega. Kui oled õppimisele pühendunud, siis teadmiste omandamine tuleb Sinu jaoks nüüd kergusega. Pane tähele, kuidas ennast väljendad, kuna Sinu sõnadel ja tegudel on tugev mõju ka paljudele teistele.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et