Vähk

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

vähk tähtkuju

Vähk

Septembri esimestel päevadel võid tunda soovi tõmbuda oma koorikusse ja olla kodus, kuid samas olude sunnil pead ennast ikkagi mugavustsoonist välja ajama, sest toimetamised tahavad tegemist. Sel perioodil võid tegeleda ettevalmistustega või pisut varjatud tegevustega karjääri edendamiseks. Mõnel Vähil võib tulla rohkem suhtlemist vanemate või teiste pereliikmetega.

Kuu teisel nädalal võid tajuda muutust suhetes õdede-vendade, lähisugulaste või naabritega. Vähemalt sel nädalal peaksid suhted olema harmoonilised, kuid eneseväljendus muutub vaoshoitumaks ja praktilisemaks. Kui märtsikuus panid idanema seemned seoses õppimise või reisimisega, siis 10. septembri paiku peaksid hakkama nägema tulemust või tuleb välja mõni uus asjaolu, mis heidab Sinu plaanidele uut valgust.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini on see hea aeg vaadata üle kodu ja kinnisvaraga seotud asjaajamised, mida oled pikalt edasi lükanud, ja leida aega vanemate külastamiseks, kui Sa pole neid ammu näinud. Võib ette tulla olukordi, kus on vaja parandada või uuendada koduseid seadmeid või masinaid, mis võivad ootamatult rikki minna või tekib nende töös tõrkeid. Esile võib kerkida ka mõni vana pereteema, mis ei ole lõplikult lahendatud või mis lihtsalt muutub uuesti aktuaalseks. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini on sobiv õdede-vendade või lähisugulaste külastamiseks. Võimalik, et sel perioodil võib ette tulla ka auto remontimist. Kui oled plaaninud autoostu, siis see ei ole kindlasti hea aeg uue auto ostmiseks.

Septembri keskel oled tõenäoliselt hõivatud uute õpingutega, kuid võimalik, et samal ajal on vajalik ka kõige muuga toime tulla ning seetõttu võid tunda rahulolematust ja hakata endas kahtlema. Võimalik, et teistel on Sinu elu kohta rohkem öelda, kui neil selleks õigust on ning pead hakkama teiste silmis enda valikuid õigustama ja neid kaitsma. Püüa sellest üle olla – Sinu elu, Sinu valikud – Sina otsustad, mida ja kuidas Sa enda elus teed. Enesekindlust aitab tõsta partneri vankumatu toetus ja usk Sinusse või kohtad kedagi, kes aitab Sul näha ennast paremas valguses.

Septembri viimane nädal tõotab tuua head läbisaamist õdede-vendade, lähisugulaste ja naabritega. Kui oled õppimisele pühendunud, siis suhtlemine ja kirjutamine on Sinu jaoks nüüd väga loominguline ja tuleb kergusega ning Sinu sõnadel ja tegudel on tugev mõju ka paljudele teistele. Kuu lõpus oled täis tahtmist ja energiat panustada mõne varjatud tööalase projekti edendamisse. Oled sihikindel ja täis hakkamist ning leiad kõige tõhusama viisi töö tegemiseks, leides sealjuures ka teostamiseks vajalikud ressursid.

29. septembrist 23. oktoobrini toob planeet Veenus Sulle harmoonilisema koduse keskkonna. Läbisaamine pereliikmete ja vanematega on hea ja mõistev. Võid tunda soovi muuta oma kodu kaunimaks ja hubasemaks, näiteks värskendusremonti tehes või lihtsalt uue mööblitüki soetamisega.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et