Sõnn

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

sõnn tähtkuju

Sõnn

Septembri esimestel päevadel võib tulla ette rohkem suhtlemist kolleegide või alluvatega. Võid olla liiga kinni enda tõekspidamistes ja kaldud arvama, et just Sinul on õigus. Püüa olukordi siiski ka teiste vaatenurgast näha. Oled hõivatud sissetulekute suurendamistega ja mõtted on hõivatud igapäevatööga. Mõnel Sõnnil võib tekkida huvi hakata uurima tervisega seotud teemasid (näiteks toitumise või treenimise kohta) või leiab ta mooduse teenida raha toitumise või treeningute kaudu.

Kuu teisel nädalal võid tunda muutust suhetes lastega. Suvine lõbusus ja soojus asendub asjalikkuse ja nõudlikkusega, samas on suhted lastega harmoonilisemad ning sujuvad tavapärasest paremini. Kui märtsikuu alguses panid idanema midagi sõprade, gruppide või tulevikuunistustega seotult, siis 10. septembri paiku peaksid hakkama nägema selle tulemust.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini võib ette tulla mõnede vanade tööprojektide juurde tagasipöördumist või kerkib uuesti üles mõni vana teema töökollektiivis. Mõnel Sõnnil tuleb üle vaadata enda igapäevased harjumused ja teha vajalikud korrektuurid. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini võib nii mõnegi Sõnni uksele koputada endine kallim või lihtsalt keegi, kellega sai kunagi kohtingul käidud. Samas kui mõnele suhtele jäi joon alla tõmbamata, siis võid nüüd tunda ise tungivat vajadust asjad lõpuni lahti seletada või valdab Sind kustumatu igatsus eksi järele. Kui hetkel käid kellegagi kohtamas, siis sel perioodil võib esile kerkida ootamatuid takistusi, mis ei lase suhtel sujuvalt edasi areneda. Kui aga armuasjad pole Sinu teema, siis on see hea aeg pöörduda tagasi mõne alustatud loomingulise tegevuse juurde, mis on jäänud riiulile tolmu koguma.

Septembri keskel võid tunda soovi ennast haletseda, eriti kui asjasse puutuvad lapsed. Tegelikult ei pruugi olukord olla nii hull, kuid võid tunda, et pead ohverdama ennast ja oma tulevikusoove lapsevanemaks olemise tõttu või tunned, et Sul ei jätku piisavalt finantse kõige jaoks, mida sooviksid lubada. See tunne on kõigest mööduv nähtus, seega püüa sellest üle olla. Mõnel Sõnnil, kes tegutseb kunstide valdkonnas, võib tulla ette olukordi, kus tuleb enda loomingut kaitsta, sest kriitikuid leidub iga nurga peal. Romantiliste suhete osas võib tekkida konkurentsi või hakkad nägema kedagi rivaalina. Tekkinud sisepingeid aitab lahendada, kui aktsepteerid, et muuta saad ainult iseennast ja oma suhtumist, aga mitte teisi inimesi. Mõnele Sõnnile võib osaks saada toetus mõnelt mõjuvõimsamalt isikult või pakutakse juhtivamat positsiooni karjääriredelil.

Septembri viimane nädal tõotab tulla väga romantiline. Õige aeg väljendada oma armastust, kas läbi sõnade või kingituste kaudu. Võid kogeda ka vastupidist, et keegi avaldab Sulle armastust või teeb kingitusi. Võid kohata kedagi erilist õpingute kaudu või välisreisil olles. Igal juhul on see suurepärane aeg kutsuda kedagi kohtingule. Hea aeg tegeleda erinevate kunstiliste ja loominguliste tegevustega, eriti kui Sulle meeldib teha midagi oma käte või häälega, näiteks luuletuste kirjutamine, laulmine, muusika loomine või käsitööga tegelemine. Kuu lõpus tunned ennast energilisema ja enesekindlamana ning seetõttu sobib kuu lõpp hästi mõne tööalase projekti lõpuleviimiseks või mõne lisasissetulekut tõotava tegevusega tegelemiseks.

29. septembrist 23. oktoobrini toob planeet Veenus Sulle harmoonilisema töökeskkonna ja parema läbisaamise kolleegidega. Sel perioodil on lihtsam teisi kuulata ja ennast teiste olukorda panna. Samas võid tunda suuremat vajadust teistele meele järele olla, aga püüa sellega mitte üle piiri minna ja ära ennast unarusse jäta.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et