Skorpion

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

skorpion tähtkuju

Skorpion

Septembri esimestel päevadel võib tulla ette rohkem suhtlemist inimestega, kellega Sa eriti hästi läbi ei saa. Tunned aga julgust enda eest seista ja oma arvamusi kaitsta. Sinu tähelepanu võivad püüda spirituaalsuse, teispoolsuse või unenägudega seotud teemad ning võid tunda soovi nende kohta rohkem teada saada. Esile võivad kerkida teiste inimeste rahadega seotud teemad või tekib Sul hea mõte, kuidas kellegi teise abil mõni ootel olnud idee töösse rakendada.

Kuu teisel nädalal tunned muutust suhetes sõpradega. Hea meelega veedad nendega koos ühist aega, osaled mõnel huvitaval kultuuriüritusel või alustad mõne uue asjaliku projektiga. Kui märtsi alguses algatasid midagi lastega või mõne huvialaga seoses või mõne Skorpioni puhul ka hoopis romantilist suhet, siis 10. septembri paiku peaksid nägema esimesi tulemusi selles vallas või tulevad esile mõned uued asjaolud, mis heidavad olukorrale uut valgust.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini võid tunda suuremat vajadust olla oma mõtetega omaette ja pöörduda rohkem sissepoole. Mõned vanad lahendamata psühholoogilised teemad võivad taas üles kerkida ja nüüd on vajalik nendega tegeleda. Võid sel perioodil vahel tunda justkui oleks Sind oma murede ja mõtetega üksi jäetud, ilma et Sul oleks kellelegi toetuda, kuid pea meeles, et Sinu elu ohjad on ikkagi Sinu käes ja Sina juhid seda retke. Ainult Sina ise saad otsustada, kuidas ja kuhu Sa edasi liigud. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini on hea aeg sõpradega kokkusaamiseks või võid kohata mõnda vana tuttavat ammusest minevikust. Võid tunda ka, et sõbrad ei saa Sinust sel ajal hästi aru või tuleb taas aruteluks mõni vana lahendamata teema. See võib olla hea aeg pühkida tolm mõnelt vanalt unistuselt ja uuesti selle poole püüdlema hakata. Kunagi pole liiga hilja.

Septembri keskel võid kogeda pettumust sõprussuhetes. Võib selguda, et keegi, keda pidasid enda sõbraks, seda siiski ei ole. Olukord ei pruugigi nii hull olla, aga Sul on raske näha tõde. Võib ette tulla vaidlemist raha pärast, kas mõne vana laenu, saadava päranduse või mõne ühise ettevõetava tegevuse finantseerimise tõttu. Kui oled kärgpere liige, siis võib Sinu partneril tulla ette vaidlemist laste alimentide maksmise üle.

Keerulisi olukordi aitab lahendada enesekindluse tõus. Suudad haarata ohjad oma elu üle enda kätte ja viia sisse positiivseid muudatusi. Kui Sa pole suhtes, siis võid kuu keskel tutvuda ootamatult ebatavalise isikuga kas sõprade kaudu või mõnel sotsiaalsel üritusel. Olemasolevas suhtes võid aga märgata oma partneris uut ja põnevat külge, mis toob suhtesse uut hingamist.

Septembri viimane nädal tõotab tuua head läbisaamist sõpradega. Hea aeg väljendada oma hoolimist ja armastust, kas läbi sõnade või kingituste kaudu. Võid kogeda ka vastupidist, et keegi avaldab Sulle armastust või teeb kingitusi. Kuna õhus on romantilised noodid, siis võid kohtuda kellegi väga erilisega sõpruskonna kaudu. Kuu lõpus tunned ennast energilisema ja enesekindlamana ning see on hea aeg korrastada jagatud ressursse partneriga või aidata partnerit tema rahaasjade korraldamisel. Kui oled olnud hõivatud päranduse või laenuteemadega, siis nüüd on õige aeg need teemad lõpule viia.

29. septembrist 23. oktoobrini võid kogeda harmoonilisemat läbisaamist inimestega, kellega muidu hästi läbi ei saa. Juhul kui oled vaevelnud unetuse küüsis, siis loodetavasti nüüd saad pisut paremini välja puhata.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et