Neitsi

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

neitsi tähtkuju

Neitsi

Septembri esimestel päevadel oled vägagi hõivatud karjääri edendamise ja sissetulekute suurendamisega. Otsid uusi vahendeid ja meetodeid, kuidas enda olukorda parandada. Ideedest Sul puudust ei ole ja nüüd tunned ka julgust neid ellu rakendada. Neitsile omaselt võib Sind tagasi hoida küll plaanide viimse täiuslikkuseni lihvimine, kuid Sind teades on need tegelikult juba korralikult läbi mõeldud – usalda ennast ja julge tegutseda.

Kuu teisel nädalal võid tunda enesekindluse tõusu ning tunned ennast tavapärasest atraktiivsemalt. Kui märtsikuu alguses panid idanema mõne seemne partnerlussuhete valdkonnas, olgu selleks romantiline või äriline suhe, siis 10. septembri paiku võid hakata nägema tulemusi või tuleb sel ajal esile mõni uus asjaolu, mis näitab partnerit Sulle uues valguses.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini võib esile kerkida mõni varasema teema rahaasjades, midagi, mille Sa olid enda jaoks lõppenud lugenud. Näiteks kui oled loobunud vahepeal mõnest teenusest, võid nüüd avastada, et Sinult on ikkagi selle eest tasu võetud ja pead hakkama seda tagasi nõudma. Ette võib tulla ka situatsioone, kus Sinult võidakse võtta suurem tasu, kui on kokkulepitud või juhtub muid apsakaid finantsidega seotult. Tasub olla tähelepanelikum. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini võib suhtlemises tulla ette möödarääkimisi või arusaamatusi ja võid tunda, et Sinust ei saada õigesti aru. See võib olla hea aeg mõne vana harjumuse muutmiseks.

Septembri keskel võid olla üldiselt rahulolematu ja endas kahelda. Võimalik, et pettud oma partneris või teie omavahelise suhte dünaamikas – kas olukord on päriselt ka nii hull või oled selle analüüsinud hullemaks, kui see tegelikult on? Võimalik, et pead ennast ka töövaldkonnas tõestama ja enda eest välja astuma. Usku iseendasse suurendab ootamatu võimalus õppida midagi uut või leiad huvitava mooduse loominguliseks eneseväljenduseks. Võid kohata kedagi seoses õpetamisega või teisest kultuurist pärit inimest, kes aitab Sul näha ennast erilisena.

Septembri viimasel nädalal tunned ennast enesekindlama ja loomingulisemana. Jälgi, mida ütled, kuna Sinu sõnadel on sel perioodil rohkem kaalu. Kui oled vallaline, siis on võimalik, et jääd silma mõnele potentsiaalsele romantilisele kaaslasele. Mõjud kütkestavalt ja atraktiivselt. Kuu lõpus tunned energisööstu viia lõpule mõned tähtsad tööalased projektid ja ülesanded. Sul on jõudu, ambitsiooni ja visadust võtta ette ka kõige raskemad ülesanded ning täita need õigeaegselt, eelarve piires ja täpselt nii nagu vaja. Oled sihikindel ja täis hakkamist ning leiad kõige tõhusama viisi töö tegemiseks. Võid leida asjalikku abi ka vanematelt kolleegidelt.

29. septembrist 23. oktoobrini toob planeet Veenus Sulle kergust rahaasjades. Võid tunda, et sissetulekute teenimine kulgeb ladusamalt, samas vaata, et Sa liiga palju ei kulutaks, kuna võid tunda seetõttu ka vastapandamatut soovi lubada enda rohkem, kui Sul päriselt on vaja.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et