Lõvi

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

lõvi tähtkuju

Lõvi

Septembri esimestel päevadel võib ette tulla rohkem suhtlemist õdede-vendade või naabritega. See võib tuleneda lihtsalt suurenenud sotsialiseerumise vajadusest või vajadusest kaitsta enda seisukohti ja arvamusi. Paljud Lõvid alustavad millegi uue õppimist, eriti võib nende tähelepanu paeluda mõne võõrkeele omandamine.

Kuu teisel nädalal võid tunda uut hingamist rahaasjades, mis peaksid laabuma vähemalt sel nädalal pisut kergemini. Kui märtsikuu alguses panid idanema mõne uue seemne sissetulekute suurendamiseks, siis 10. septembri paiku peaksid hakkama nägema tulemusi.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini sobiv õdede-vendade või lähisugulaste külastamiseks. Võimalik, et sel perioodil võib ette tulla ka auto remontimist. Kui oled plaaninud autoostu, siis see ei ole kindlasti hea aeg uue auto ostmiseks. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini võib esile kerkida mõni varasem teema rahaasjadega seotult, midagi, mille Sa olid enda jaoks lõppenuks lugenud. Näiteks kui oled loobunud vahepeal mõnest teenusest, võid nüüd avastada, et Sinult on ikkagi selle eest tasu võetud ja pead hakkama seda tagasi nõudma. Ette võib tulla ka situatsioone, kus Sinult võidakse võtta suurem tasu, kui on kokkulepitud või juhtub muid apsakaid finantsidega seotult. Tasub olla tähelepanelikum.

Septembri keskel võid tunda kasvavat rahutust enda rahaasjade osas. Võid tunda, et olukord on nii hull, et tahaksid pugeda nurka ja enda haavatud väärikuses püherdada, aga kas tegelikult on ikka asi nii hull, kui Sulle paistab või annab siin midagi ka paremaks teha? Kuu keskel võib tulla sõpradega raha pärast vaidlemist. Enesekindlust ja -usku aitab taastada ootamatu toetus ülemuselt või tehakse Sulle väljakutset esitav pakkumine tööalaselt. Võimalik, et pead võtma ohjad enda kätesse ja asuma juthivamale positsioonile mingites ülesannetes.

Septembri viimane nädal tõotab tuua Sulle positiivseid uudiseid sissetulekute vallas. Võid saada lisaraha või oled suutnud enda rahaasjad korraldada nii, et tunned justkui jääks Sul nüüd rohkem raha üle kõrvalpanekuks. Kuu lõpus oled täis hakkamist viia lõpule mõni sõpradega üheskoos ette võetud projekt. Oled keskendunud ja sihikindel ning võid leida tuge ja abi ka partnerilt.

29. septembrist 23. oktoobrini toob planeet Veenus Sulle parema läbisaamise õdede-vendade, lähisugulaste ja naabritega. Võid tunda soovi olla teistele meele järele, kuid samas ei tohiks Sa ka ennast ära unustada. Tajud ennast ümbritsevat erksamalt ning võid tunda soovi panustada oma ümbruse kaunimaks muutmisse.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et