Kaljukits

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

kaljukits tähtkuju

Kaljukits

Septembri esimestel päevadel võib ette tulla rohkem suhtlemist ülemusega või kui oled ise ülemuse rollis, siis alluvatega. Võimalik, et pead kaistma enda tõekspidamisi ja vaateid ning teed seda enesekindlalt. Kuna kodune atmosfäär on hetkel harmooniline ja positiivne, siis suunad rõõmuga oma energia igapäevatöösse või tervise edendamisse. Hea aeg alustada mõne uue toitumiskava või treeningprogrammiga.

Kuu teisel nädalal võid nautida eriti reisimist või õppimist. Mõni Kaljukits võib kohata välisreisil olles ka eluarmastust. Kui märtsi alguses panid õppimise või reisimise plaanidega seoses idanema uued seemned, siis 10. septembri paiku peaksid hakkama nägema esimesi tulemusi.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini on soodne aeg mõne vana tööprojekti lõpetamiseks. Sel perioodil võib olla keerulisem suhelda ülemustega ja Sul võib tekkida tunne, et Sind lihtsalt mõistetakse valesti. See ei ole hea aeg uuele töökohale kandideerimiseks või töölepingu sõlmimiseks. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini on hea aeg hakata õppida midagi, mida oled juba varem alustanud, kuid mingil põhjusel pooleli jätnud. Võimalik, et mingil põhjusel pead siis pöörduma tagasi mõnda varem külastatud kohta. Samas reisiplaanidega tasub olla ettevaatlik ja kõike kolm korda kontrollida – igaks juhuks pane vaim valmis hilinemisteks, tühistatud lendudeks või teetõketeks. Võimalik, et pannakse proovile ka Sinu usk iseendasse või kõrgemasse võimu või Jumalasse.

Septembri keskel oled tõenäoliselt hõivatud uute õpingutega, kuid võimalik, et samal ajal ei jõua igapäevaste tegevustega nii hästi järjel püsida, kui sooviksid. Ka igapäevatöös on kiired ajad ning seetõttu võib ette tulla sõnavahetusi ja konflikte kolleegidega. Ära unusta kiirel ajal ka enda tervisele tähelepanu pööramast – toitu tervislikult, maga korralikult ja maanda stressi liikumisega! Kui enda eest hoolitsed, siis tunned ennast enesekindlamana ning võid saada võimaluse mingil moel silma paista.

Septembri viimane nädal tõotab tuua head läbisaamist õppejõudude ja religioossete isikutega. Kui oled õppimisele pühendunud, siis teadmiste omandamine tuleb Sinu jaoks nüüd kergusega. Pane tähele, kuidas ennast väljendad, sest Sinu sõnadel ja tegudel on tugev mõju ka paljudele teistele. Kuu lõpus oled täis tahtmist ja energiat panustada mõne tööalase projekti edendamisse. Oled sihikindel ja täis hakkamist ning suudad leida kõige tõhusama viisi töö tegemiseks, leides sealjuures ka teostamiseks vajalikud ressursid.

29. septembrist 23. oktoobrini toob planeet Veenus Sulle harmoonilisemad suhted ülemusega. Sel perioodil võid leida midagi, mis aitab Sul paremini mõista, milline on Sinu tõeline tööalane kutsumus või õnnestub Sul tänu väikesele ootamatule rahasüstile hakata tegema midagi, mida Sa tõeliselt naudid.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et