Kalad

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

kalad tähtkuju

Kalad

Septembri esimestel päevadel on rohkem suhtlemist vanemate või pereliikmetega. Võimalik, et pead kaitsma enda seisukohti ja tõekspidamisi. Tähelepanu on suunatud sissetulekute suurendamisele ja otsid selleks erinevaid võimalusi. Kuigi mõtteid on Sul palju, siis kipuvad paljud neist ideetasandile jääma, seega pead pingutama, et mõni neist ka praktikasse rakendada.

Kuu teisel nädalal tunned muutust partnerlussuhetes. Suhe partneriga, olgu romantilise või ärilisega, laabub kergemini ja suhted on hamroonilisemad. Kui märtsi alguses alustasid midagi uut või panid idanema mõne seemne iseenda heaks, siis 10. septembri paiku peaksid hakkama nägema tulemusi või näed partneri kaasabil ennast uues valguses.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini on aeg vaadata üle laenude ja pärandustega seotud asjaajamised, kuid uut laenu ei ole enne oktoobrit soovitatav võtta. Võimalik, et võib esile kerkida teema, kus pead analüüsima, kas Sa panustad võrdväärselt ühisesse rahakotti. See aeg on ka hea sügavamale enda sisse vaatamiseks, et analüüsida kuhu Sa oma teekonnal oled jõudnud ja kuhu plaanid edasi liikuda. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini on sobiv partneriga varasemalt edasi lükatud vestluste mahapidamiseks. Mõnda Kalade esindajat võib üllatada endise kallima tagasitulek ja vana armuleegi taassüttimine. Enne kui aga pea ees seiklustesse tormad, kaalu korralikult plusse ja miinuseid, kas ikka tasub vana suppi üles soojendada või on see juba täiesti hapuks läinud.

Septembri keskel võid olla pettunud enda partneris või teie omavahelise suhte dünaamikas. Kas olukord on päriselt hull või võtsid lihtsalt roosad prillid peast ja argipäevane reaalsus jõudis kohale? Võid tunda, et ei tea, kuidas selles olukorras edasi liikuda. Kodune õhkkond võib olla pingeline ja esile võib kerkida konflikte pereliikmetega. Rahulolematusele toovad leevendust sõbrad, kes aitavad Sul taastada eneseusu ning süstivad Sinusse enesekindlust. Kui tunned, et Sinu suhe on pisut väsinud, siis uut hingamist toob kindlasti millegi uue ühine õppimine või ootamatu ühise pika nädalalõpu veetmine.

Septembri viimasel nädalal võid oodata harmoonilisemat läbisaamist partneriga. See on hea aeg väisata ühiselt mõnda sotsiaalset üritust või kui suhe on värske ja Sa pole veel kallima sõpradega tutvunud, siis sel perioodil jätad kindlasti kustumatu mulje. Hea aeg väljendada oma hoolimist ja armastust, kas läbi sõnade või kingituste kaudu. Kuna õhus on romantilised noodid, siis võid kohtuda kellegi väga erilisega sõpruskonna kaudu. Kuu lõpus oled täis energiat ja pealehakkamist kodu korrastamisse panustamisel. Soovid kodus midagi muuta, et Sul oleks seal hubasem ja õdusam olla, eriti kui ees on ootamas pimedad ja jahedad sügisõhtud.

29. septembrist 23. oktoobrini toob planeet Veenus Sulle või Sinu partnerile kergust rahaasjades. Mõnele Kalade esindajale võib osaks saada ootamatu pärandus. Kui oled aga oodanud vastust laenutaotlusele, siis nüüd võid saada positiivse vastuse. Pisut ettevaatlikkust kulub aga ikka ära – jälgi, et partner ei hakkaks liigselt kulutama või et ei laenaks ennast „lõhki“.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et