Kaksikud

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

kaksikud tähtkuju

Kaksikud

Septembri esimestel päevadel oled rohkem hõivatud lastega seotud teemadega. Õnneks on Sul praegu ka tavapärasest enam energiat. Sul on palju mõtteid ja plaane, aga pigem kipuvadki need mõttetasandile jääma – püüa leida endas püsivust ka mõned neist tegudesse rakendada. Võid olla kärsitum kui tavaliselt, seega püüa olla kannatlikum. Mõni Kaksikute tähemärgi esindaja leiab endale uue põneva hobi.

Kuu teisel nädalal võid tajuda muutust koduses õhkkonnas. Suvine vabadus, lõbusus ja kergus asendub asjalikkusega ja tähelepanu koondub rohkem igapäevaelu korraldamisele. Suhted pereliikmetega peaksid olema tavapärasest harmoonilisemad või naudid lihtsalt õdusat kodust atmosfääri. Kui märtsikuu alguses panid idanema uued ideed karjääri- ja töövaldkonnas, siis 10. septembri paiku peaksid hakkama nägema selle tulemusi.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini võib nii mõnegi Kaksikute märgi esindaja uksele koputada endine kallim või lihtsalt keegi, kellega sai kunagi kohtingul käidud. Samas kui mõnele suhtele jäi joon alla tõmbamata, siis võid nüüd tunda ise tungivat vajadust asjad lõpuni lahti seletada või valdab Sind kustumatu igatsus eksi järele. Kui hetkel käid kellegagi kohtamas, siis sel perioodil võib esile kerkida ootamatuid takistusi, mis ei lase suhtel sujuvalt edasi areneda. Kui aga armuasjad pole Sinu teema, siis on see hea aeg pöörduda tagasi mõne alustatud loomingulise tegevuse juurde, mis on jäänud riiulile tolmu koguma. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini võib ette tulla olukordi, kus on vaja parandada või uuendada koduseid seadmeid või masinaid, mis võivad ootamatult rikki minna või tekib nende töös tõrkeid. Esile võib kerkida ka mõni vana pereteema, mis ei ole lõplikult lahendatud või mis lihtsalt muutub uuesti aktuaalseks. Hea aeg ka vanemate külastamiseks, kui Sa pole neid ammu näinud.

Septembri keskel ilmuvad Sinu pea kohale mõned tumedad pilved. Võimalik, et see kõik lihtsalt tundub Sulle nii ja tegelikult ei ole olukord sugugi nii hull. Võid tunda, et kodune olukord on kõik Sinu õlgadel ja keegi Sind ei aita, mistõttu võid langeda enesehaletsusse. Seega on suurem oht ka konfliktide tekkeks, aga püüa ennast taltsutada, kuna võid ise olla sel perioodil kergemini ärrituvam, kärsitum ja võid tunda tahtmist nähvata, kui asjad ei liigu Sinu nägemuse järgi. Tekkinud pingeid saad lahendada, kui lased lahti vanast taagast. On aeg vabastada ennast varasematest harjumustest ja kiindumustest. Mõnel Kaksikul võib juhtuda, et esile kerkivad mõned peidus olnud „saladused“ või mahasurutud tunded, mis vajavad nüüd tegelemist. Võid tunda, et oled valmis ise muutuma, mistõttu muutub ka Sinu ümbrus.

Septembri viimane nädal tõotab tulla eriti harmooniline. Hea aeg näidata välja oma lähedastele nii sõnade kui tegudega, kui väga Sa neist hoolid. Hea aeg ka kodu kaunimaks muutmiseks ja renoveerimiseks. Kuu lõpus tunned, et Sul on jõudu, ambitsiooni ja visadust võtta ette ka kõige raskemad ülesanded ning täita need õigeaegselt, eelarve piires ja täpselt nii nagu vaja. Oled sihikindel ja täis hakkamist ning leiad kõige tõhusama viisi töö tegemiseks.

29. septembrist 23. oktoobrini toob planeet Veenus Sulle harmoonilisemad suhted lastega. Läbisaamine on kergem ja lihtsam on teineteisest aru saada. Kui oled aga kohtingumaastikul aktiivne, siis võid oodata sel perioodil suhetes rohkem romantikat. Võid tunda soovi olla kaaslasele meele järele, kuid samas ei tohiks Sa ka ennast ära unustada. Suurepärane aeg tegeleda loominguliste projektide või enda hobidega.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et