Kaalud

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

kaalud tähtkuju

Kaalud

Septembri esimestel päevadel tunned soovi hakata õppima midagi uut, et laiendada enda silmaringi või alustad uue võõrkeele omandamist. Võimalik, et satud situatsiooni, mis aitab Sul avastada iseenda kohta midagi uut või aitab mõne uue aspekti avastamisel Sind partner (romantiline või äripartner). Oled tavapärasest julgem seisma enda tõekspidamiste ja vaadete eest ning neid ka välja ütlema.

Kuu teisel nädalal tunned ennast kõige paremini iseenda seltskonnas. Samas kui Sul peaks tulema tegemist inimestega, kellega Sul pole palju ühist või kellega Sa eriti ei klapi, siis sel nädalal peaksite saama asjalikul ja praktilisel toonil vajalikud teemad lahendatud. Kui märtsi alguses alustasid uue toitumis- või treeningkavaga või otsustaid muul moel oma igapäevarutiini või harjumusi muuta, siis 10. septembri paiku peaksid hakkama nägema tulemusi selles vallas.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini võib suhtlemises tulla ette möödarääkimisi või arusaamatusi ja võid tunda, et Sinust ei saada õigesti aru. See võib olla hea aeg mõne vana harjumuse muutmiseks. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini võid tunda suuremat vajadust olla enda mõtetega omaette ja pöörduda rohkem sissepoole. Mõned vanad lahendamata psühholoogilised teemad võivad taas üles kerkida ja nüüd on vajalik nendega tegeleda. Võid sel perioodil vahel tunda justkui oleks Sind oma murede ja mõtetega üksi jäetud, ilma et Sul oleks kellelegi toetuda, kuid pea meeles, et Sinu elu ohjad on ikkagi Sinu käes ja Sina juhid seda retke. Ainult Sina ise saad otsustada, kuidas ja kuhu Sa edasi liigud.

Septembri keskel võid tunda kasvavat rahulolematust töökeskkonnas. Oled pettunud oma kolleegides või igapäevases töökorralduses või tunned lihtsalt, et Sa ei saa tööl olla see, kes Sa tahaksid olla. Vahest pead kaitsma enda tõekspidamisi või tunned hoopis soovi ennast arendada, aga hetkel seda Sulle ei võimaldata. Mõnel Kaalude esindajal võib tekkida salajane afäär mõne teisest kultuurist pärit inimesega või välisreisil viibides – oht on aga antud situatsioonis ajada armastus iha ja kirega segamini. Sisepingeid aitab leevendada toetus pereliikmetelt, kes aitavad Sul näha olukorda uue nurga alt. Võid tunda soovi vabaduse ja uudsuse järele ning teed varjatult selle jaoks tööd, et selleni ka jõuda.

Septembri viimasel nädalal võid tunda, et saad hästi läbi ka inimestega, kellega muidu eriti läbi ei saa või kes pole lihtsalt Sinu masti inimesed. Sinu sõnu pannakse paremini tähele ja neil on rohkem kaalu. Sinu uni on sügavam ja kvaliteetsem ning puhkad paremini välja või näed hoopis väga tähenduslikke ja värvikaid unenägusid. Kuu lõpus oled täis energiat ja tahet õppida midagi uut või hakkad hoopis õpetama. Oled sihikindel ja täis hakkamist ning leiad kõige tõhusama viisi tegutsemiseks. Võimalik, et see on kuidagi seotud ka Sinu hobidega.

29. septembrist 23. oktoobrini tunned ennast nagu kala vees – enesekindlalt ja atraktiivselt. Tõenäoliselt pöörad nüüd rohkem tähelepanu oma füüsilisele välimusele ja maneeridele. Teised peavad Sind meeldivaks ja koostööaltiks ning naudivad sinuga suhtlemist. Luba endale sel perioodil midagi head ja hellita ennast pisut, näiteks väike külastus spaasse või ilusalongi või hoopis täienda enda garderoobi mõne võrratu riideesemega.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et