Jäär

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

jäär tähtkuju

Jäär

Septembri esimestel päevadel võib Sul tulla ette rohkem suhtlemist õdede-vendade või teiste lähisugulastega või võtad hoopis rohkem sõna naabruskonnas. Oled enesekindlam oma arvamuse väljaütlemises ning julged seista enda põhimõtete ja vaadete eest. Ette võib tulla rivaalitsemist õdede-vendadega. Mõnel Jääral tuleb enda eest välja astuda ja ennast kaitsta. Liikluses tasub ettevaatlik olla ja rohkem aega varuda, et jalg ei muutuks gaasipedaalil liiga raskeks. Mõned Jäärad tunnevad soovi asuda õppima midagi uut.

Kuu teisel nädalal võid tunda muutust suhetes kolleegidega. Suvine soojus ja lõbusus asendub asjalikuma ja tagasihoidlikuma õhkkonnaga, kuid samas on suhted töökaaslastega harmoonilisemad. Võib ette tulla ka olukordi, kui oled kolleegide suhtes liiga kriitiline või soovid mingil moel teiste seast rohkem erineda või silma paista. Kui märtsikuu alguses alustasid midagi seoses iseendale aja võtmisega, mingitest asjadest või teemadest lahti laskmisega, siis nüüd peaksid hakkama nägema selle tulemust.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini on sobiv partneriga varasemalt edasilükatud vestluste mahapidamiseks. Mõnda Jäära võib üllatada endise kallima tagasitulek ja vana armuleegi taassüttimine. Enne kui aga pea ees seiklustesse tormad, kaalu korralikult plusse ja miinuseid, kas ikka tasub vana suppi uuesti üles soojendada või on see juba täiesti hapuks läinud. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini võib ette tulla mõnede vanade tööprojektide juurde tagasipöördumist või kerkib uuesti üles mõni vana teema töökollektiivis. Mõnel Jääral tuleb üle vaadata enda igapäevased harjumused ja teha vajalikud korrektuurid.

Septembri keskel võib esile kerkida pingeid töökeskkonnas. Õhus on rahulolematust ja pettumust. Võimalik, et olukord polegi tegelikult nii hull, kuid siiski võid tunda soovi ennast haletseda või märtri rolli panna. Püüa sellest üle olla, sest asjad ei pruugi tegelikult nii halvad olla, kui Sulle näivad. Võid tunda soovi nähvata, aga targem on enda keel hammaste taga hoida. Leevenduse tekkinud sisemisele pingele võid leida toetavatelt sõpradelt, kes aitavad Sul tuju tõsta. Mõnele Jäärale võib osaks saada ka ootamatu sissetuleku suurenemine.

Septembri viimane nädal tõotab tulla harmoonilisem. Õige aeg väljendada oma armastust, kas läbi sõnade või kingituste kaudu. Võid kogeda ka vastupidist, et keegi avaldab Sulle armastust või teeb kingitusi. Ei imestaks, kui mõnel Jääral saab alguse salajane afäär töö juures või kui seni kestnud salasuhe saab avalikuks. Kuu lõpus oled täis tahet, julgust ja energiat ning see on suurepärane aeg suunata kogu tähelepanu mõne uue asja õppimisele või mõne ühise grupitöö lõpuleviimiseks.

29. septembrist 23. oktoobrini võid partnerlussuhete valdkonnas natuke kergemini hingata. Planeet Veenus toob suhetesse romantikat ja tasakaalukust ning oskust teisi kuulata ja ennast partneri olukorda panna. Sel ajal on lihtsam olla kaaslasele meele järele, kuid samas ei tohiks ka ennast ära unustada.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et