Ambur

jäär

Jäär

21. märts - 20. aprill

sõnn

Sõnn

21. aprill - 21. mai

kaksikud

Kaksikud

22. mai - 21. juuni

vähk

Vähk

22. juuni - 22. juuli

lõvi

Lõvi

23. juuli - 22. august

neitsi

Neitsi

23. august - 22. september

kaalud

Kaalud

23. september - 22. oktoober

skorpion

Skorpion

23. oktoober - 21. november

ambur

Ambur

22. november - 21. detsember

kaljukits

Kaljukits

22. detsember - 19. jaanuar

veevalaja

Veevalaja

20. jaanuar - 18. veebruar

kalad

Kalad

19. veebruar - 20. märts

ambur tähtkuju

Ambur

Septembri esimestel päevadel võib ette tulla rohkem suhtlemist sõpradega või osavõtte mingitest grupi- või sotsiaalsetest üritustest. Võimalik, et partner ei pruugi sellega rahul olla ning pead ennast kaitsma, mis Sul ka edukalt õnnestub. Igal juhul meeldib Sulle hetkel suhelda ja naudid seltskonda.

Kuu teisel nädalal tunned muutust ülemusega suheldes. Töine õhkkond on optimistlik ja positiivne, samas praktiline, asjalik ja tööle orienteeritud. Kui märtsi alguses alustasid midagi uut kodu, kinnisvara või vanematega seoses, siis 10. septembri paiku peaksid hakkama nägema tulemusi või kerkivad esile mingid uued asjaolud sellega seoses.

10. septembrist kuni 2. oktoobrini on Merkuur retrograadis, seega sel perioodil ei tasu sooritada väga tähtsaid oste ega sõlmida olulisi lepinguid. Kuni 23. septembrini on hea aeg sõpradega kokkusaamiseks või võid kohata mõnda vana tuttavat ammusest minevikust. Võid tunda ka, et sõbrad ei saa Sinust sel ajal hästi aru või tuleb taas aruteluks mõni vana lahendamata teema. See võib olla hea aeg pühkida tolm mõnelt vanalt unistuselt ja uuesti selle poole püüdlema hakata. Kunagi pole liiga hilja. 23. septembrist kuni 2. oktoobrini on soodne aeg mõne vana tööprojekti lõpetamiseks. Sel perioodil võib olla keerulisem suhelda ülemustega ja Sul võib tekkida tunne, et Sind lihtsalt mõistetakse valesti. See ei ole hea aeg uuele töökohale kandideerimiseks või töölepingu sõlmimiseks.

Septembri keskel võid tunda rahulolematust ja pettumust seoses partneri ja pereliikmete toetuse puudumisega. Sooviksid panustada rohkem karjääri arendamisele, kuid seoses koduse olukorraga ei taha see hästi õnnestuda. Partneriga võib ette tulla sõnavahetusi ja pead enda seisukohti kaistma. Ootamatut toetust võid aga leida kolleegidelt või suudad igapäevaelus muuta oma rutiini nii, et saad võimaluse pühenduda rohkem karääri edendamisele. Tunned ennast mõjuvõimsama ja enesekindlamana. Situatsiooni võib aidata parandada ka ootamatu muutus sissetulekute vallas.

Septembri viimane nädal tõotab tuua harmoonilisemad suhted ülemusega ning saad võimaluse näidata ennast tööl enda parimast küljest. Jälgi, mida ütled, kuna Sinu sõnadel on sel perioodil rohkem kaalu. Mõni Ambur võib saada ka uue olulise tööalase projekti, mis tõotab paremat sissetulekut. Kuu lõpus tunned energisööstu tegeleda rohkem partnerlussuhete teemadega. Kui teil on olnud suhtekriis, siis nüüd on Sul jõudu ja visadust võtta ette ka kõige raskemad teemad ning leida neile lahendused. Oled sihikindel ja täis hakkamist ning valmis lahendusi leidma.

29. septembrist 23. oktoobrini toob planeet Veenus Sulle harmoonilisemad suhted sõprade ja erinevate gruppidega. Võid tunda soovi olla teistele meele järele, kuid samas ei tohiks Sa ka ennast ära unustada. Hea aeg sotsialiseerumiseks, sealhulgas tööalastel konverentsidel osalemiseks ning uute sidemete ja suhete loomiseks.

Mida Sina arvad?

error: Content is protected !!
et