TEENUSED

sünnikaardi analüüs

Sünnikaardi analüüs

Astroloogilise sünnikaardi analüüs aitab õppida tundma iseennast, enda tugevaid ja nõrgemaid külgi. See aitab avastada enda isikupära ja andeid, samas osutades ka väljakutsetele ja õppetundidele.

Sünnikaart on justkui maakaart, mis näitab meile õiget teed. See ei tähenda, et kõik teised teed on valed, vaid toob esile selle, mis meile siia ilma sündides on kaasa antud, milliseid kogemusi me oleme tulnud kogema ning aitab leida rada, mida mööda astudes meil on samm kergem ja hing rahulolevam.

Millistele küsimustele on võimalik leida sünnikaardist vastuseid?

Sünnikaardis peituv info aitab leida õiget kutsumust karjäärivaldkonnas või näitab, milline on Sinu suhe rahaasjadega. Samuti näitab see, millised on väljakutsed paarisuhete loomisel ja hoidmisel või hoopis laste saamise ja kasvatamisega seotud valdkondades. Ka on võimalik sünnikaardist teada saada, millised on Sinu sõprus- või perekondlikud suhted või kuidas suhtud iseendasse ning aitan Sul õppida ka ebameeldivate olukordadega paremini toime tulema. Sünnikaart juhatab teed, millised õppetunnid on Sul selles elus vaja omandada ning valgustab teekonda selle elu ülesande leidmiseks ja lahendamiseks. Broneeringu tegemisel too palun välja, millistele teemadele sooviksid rohkem keskenduda.

Astroloogilise sünnikaardi tõlgendamisel kombineerin ja põimin omavahel nii traditsioonilise kui ka moodsa astroloogia vaatenurki ja tehnikaid, mis annavad ülevaate nii sisemisest psühholoogilisest maailmast kui ka välistest olukordadest ja sündmustest, mis Sinu eluteed kujundavad.

Konsultatsioon salvestatakse automaatselt ja salvestus saadetakse Sulle mõne tunni jooksul peale seansi lõppu meili teel, milles on link allalaadimiseks.

Igaks juhuks võid vaadata ka siit, kuidas konsultatsioonid toimuvad ning millised on tasumise ja tühistamise tingimused.

error: Content is protected !!
et