TEENUSED

Aasta prognoos

Aasta prognoos annab edasi olulisemad astroloogilised mõjutused järgmiseks 12 kuuks. Selle abil saad teada, millised sündmused või sisemised muutused võivad Sind järgmise aasta jooksul ees oodata. Sobib suurepäraselt näiteks uue solaaraasta alguse (ehk sünnipäeva) puhul nii iseendale kui kingituseks.

Tulevikuprognoosi koostamisel ja tõlgendamisel kombineerin ja põimin omavahel nii traditsioonilise kui ka moodsa astroloogia tehnikaid, peamiselt kasutan transiite, sekundaarseid progressioone, solaarkaarti, annuaalseid profektsioone, sodiaagist vabastamist.

Konsultatsioon salvestatakse ja salvestus saadetakse Sulle mõne tunni jooksul peale seansi lõppu meili teel, milles on link allalaadimiseks.

Igaks juhuks võid vaadata ka siit, kuidas konsultatsioonid toimuvad ning millised on tasumise ja tühistamise tingimused.

EELSALVESTATUD AASTA PROGNOOS

Eelsalvestatud aasta prognoos on sisu poolest sama, mis aasta prognoosi veebikonsultatsioon, aga ilma vastastikuse vestluseta. Sobib, kui eelistad kuulata aasta prognoosi privaatselt ilma minuga isiklikult kohtumata. Võimalusel soovitan siiski valida veebikonsultatsiooni, kuna nii on Sul võimalik saada täpsemat kirjeldust sõltuvalt sellest, kuidas planeetide paiknemine on mõjutanud just Sinu elu.

Eelsalvestatud aasta prognoosi saadan Sulle umbes kahe kuni kolme nädala jooksul peale teenuse tellimist.

error: Content is protected !!
et